

Project informatie
-
Opdrachtgever
Elisabeth - Tweesteden Ziekenhuis
Renovatie verpleegtorens St. Elisabeth Ziekenhuis
Hoppenbrouwers communiceert helder en transparant en komt afspraken na
Hoppenbrouwers werkt al jaren samen met het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis. Op dit moment lopen er verschillende projecten. De renovatie van de verpleegtorens en het vervangen van de brandmeldinstallaties zijn onlangs opgeleverd.
De renovatie van de verpleegtorens in het ETZ Elisabeth Ziekenhuis met in totaal 16 verpleegafdelingen startte in juni 2012 en is in juni 2015 opgeleverd. Het project is op basis van Lean uitgevoerd en kon hierdoor minimaal een half jaar eerder worden opgeleverd. Dit project is gerealiseerd samen met aannemer Heerkens van Bavel.
Ook voerden wij hier het gehele traject van ontwerp tot het vervangen van de oude brandmeldinstallatie uit. De nieuwe installatie bestaat uit dertien nieuwe brandmeldcentrales en ruim drieduizend automatische melders.
Huisinstallateur
Maarten Thijssens, projectleider en Hans de Jong, teamleider bouw- en bedrijfsbureau van het Elisabeth-TweeSteden Ziekenhuis over de samenwerking: “Op elektrotechnisch gebied is Hoppenbrouwers onze huisinstallateur”, vertelt Thijssens. “Alle werkzaamheden worden verzorgd: van het aanleggen van een datapunt of groot onderhoud tot een grote renovatie. Ik ervaar de samenwerking met Hoppenbrouwers als zeer positief. Hoppenbrouwers communiceert helder en transparant, denkt met ons mee en komt afspraken na. Er wordt gewerkt zoals het hoort. Dat geeft mij ook rust.” De Jong vult aan: “Bij Hoppenbrouwers staat niet direct de winst, maar de medewerker centraal. Continu bezig zijn met verbetering en innovatie brengt een proactieve houding met zich mee. Bij Lean bouwen komt zo’n mentaliteit goed van pas! De medische wereld is ontzettend innovatief en ook het ETZ blijft vernieuwen. Er zijn dus altijd wel weer nieuwe bouwprojecten. Voor ons is het heel prettig om te weten dat Hoppenbrouwers dan voor ons klaarstaat.”